Piece na pelet Red, to nowoczesne urządzenia do spalania biomasy.


Pracują w sposób automatyczny i czysty. Same się rozpalą, ustawią odpowiedni tryb pracy oraz błyskawicznie dostarczą ciepło do Twojego domu. W naszej ofercie Znajdziesz produkty o małych wymiarach i dużych możliwościach grzewczych. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Dlaczego posiadanie oszczędnego urządzenia jest tak ważne? 
Ponieważ koszty wydawane na ogrzewanie stanowią znaczną część domowego budżetu. Z piecami Red w tani sposób zapewnisz ciepło swojej rodzinie przez cały sezon.
 

Dlaczego piece na pelet Red?

Maksymalna wydajność


Wybór pieca na pelet oznacza używanie ekonomicznego, ekologicznego, ale przede wszystkim praktycznego paliwa.

Pelet jest bardzo ekonomiczny, gdyż zapewnia wysoką wydajność przy dużo niższym w porównaniu do paliwa kopalnego koszcie (kosztuje około 25% mniej od gazu sieciowego oraz  około 50% taniej od gazu z butli).
 
 

Czystość spalania

Łatwe w użyciu


Piecyki na pelet Red są idealne również z ekologicznego punktu widzenia, gdyż zostały zaprojektowane dla skutecznego i czystego spalania, z odzyskiem ciepła na poziomie 90% i jednym z najniższych poziomów emisji spalin na rynku.
Wybór peletu oznacza także praktyczność i wygodę. Można go nabyć w wielu punktach sprzedaży w Polsce. Jest łatwy w transporcie i przechowywaniu (worki 15 kg). W porównaniu z tradycyjnymi kominkami na drewno wytwarza mniej popiołu. Na koniec ogromną korzyścią piecyków na pelet jest możliwość działania w trybie automatycznym, z możliwością włączania i wyłączania się w zależności od własnych potrzeb. Piecyki na pelet Red to prawdziwe mini urządzenia grzewcze. Mogą ogrzewać całe mieszkania i domy poprzez płaszcz wodny lub nawiew ciepłego powietrza.
 

Hermetyczne piece

Lider rynku:


Większość naszych piecyków jest w 100% hermetyczna, rozwiązanie to wprowadzono we wszystkich nowych produktach Red. Piecyk szczelny, w którym pelet pali się pobierając tlen wyłącznie z zewnątrz, pozwala na oszczędność  i perfekcyjny komfort termiczny w nowoczesnych domach z rekuperacją.

Nasze piece produkowane są w największej na świecie fabryce urządzeń na pelet. Dzięki temu zapewniamy
sprawdzone i bezpieczne produkty, które łączą w sobie wysoką kulturę pracy z oszczędnościami na ogrzewaniu.

 
 

Wybierz system grzewczy dla Ciebie:


Wersja AIR, aby ogrzać jedno pomieszczenie.
Modele Air to piece z nadmuchem gorącego powietrza, które idealnie nadają się do wspomagania istniejącego systemem grzewczego. Są zdolne do szybkiego i efektywnego ogrzewania poprzez wymuszony nadmuch. Z tego powodu idealnie nadają się do ogrzewania jednego pomieszczenia.
Red Airpng

Wersja Multiair, do ogrzewania wielu pomieszczeń.

Modele Multiair mogą efektywnie doprowadzić ciepłe powietrze do innych pomieszczeń za pomocą rur. Są one przeznaczone do ogrzewania kilku pomieszczeń jednocześnie, nawet na różnych piętrach.


Red Multi Airpng

Wersja Hydro, ogrzej cały dom.
Gama Red obejmuje kilka modeli pieców wodnych, które są zalecane do ogrzewania całego domu przy użyciu istniejących kaloryferów lub ogrzewania podłogowego. Piece te oferują taką samą wydajność jak kocioł, z mniejszą autonomią ze względu na mniejszy rozmiar zbiornika na pelet, ale z dodatkową zaletą: mogą być instalowane bezpośrednio w salonie.lotus_stufepng